Detoks sokowy polega na spożywaniu przez cały dzień wyłącznie płynów, w tym głównie soków warzywno-owocowych. Powoduje to odciążenie układu trawiennego, oczyszczenie jelit oraz utratę zbędnych kilogramów.

Na początek zalecamy wersję 1 lub 3 dniową, a dla osób bardziej zaawansowanych oraz zdeterminowanych 5 dniową. Nie jest zalecane stosowanie detoksu sokowego dłużej niż 14 dni.

Soki należy spożyć w ciągu 3 dni od dnia wyprodukowania, pod warunkiem przechowywania ich w lodówce w temp. 0-6*C. Datę produkcji znajdziesz na butelce.

Są dwa warianty dostawy soków:

  1. Darmowa dostawa na terenie miasta Poznań oraz gmin: Rokietnica, Suchy Las, Tarnowo Podgórne. Soki dostarczamy w godzinach wieczornych (18-21) tak abyś od samego rana mógł zacząć swoją przygodę z detoksem sokowym. Dostawy na kolejny tydzień należy zamówić do piątku w tygodniu poprzedzającym. Jeżeli chcesz abyśmy szybciej zrealizowali Twoje zamówienie, napisz na maila kontakt@nutrinea.pl i potwierdź taką możliwość.
  2. Dostawa kurierem w termoochronnym pudełku. Soki trafią do Ciebie na drugi dzień ale nie ma gwarancji, że będzie to rano. Jeżeli chcesz zacząć detoks sokowy z samego rana, przetrzymaj soki w lodówce przez jeden dzień i rozpocznij detoks następnego dnia. Dostawy kurierem realizujemy od wtorku do piątku. W piątek możesz otrzymać podwójną paczkę na sobotę i niedzielę. Dostawy na kolejny tydzień należy zamówić do piątku w tygodniu poprzedzającym. Jeżeli chcesz abyśmy szybciej zrealizowali Twoje zamówienie, napisz na maila kontakt@nutrinea.pl i potwierdź taką możliwość.
  • soki są najwyższej jakości, na 500ml soku zużywamy ok 1,5 kg warzyw i owoców, bez zbędnego dodatku wody!
  • do każdego soku dodajemy bezcenne superfoods, które podnoszą wartości odżywcze oraz zdrowotne całej kuracji
  • specjalnie wypracowane receptury poza dużą dawką zdrowych węglowodanów zawierają również zdrowe tłuszcze (w tym kwasy omega 3) oraz białka roślinne, aby zminimalizować uczucie głodu i zapewnić komfortowe samopoczucie podczas detoksu
  • wszystkie soki są w 100% wegańskie i nie zawierają żadnych składników pochodzenia zwierzęcego

W przypadku darmowej dostawy na terenie miasta Poznania oraz gmin: Rokietnica, Suchy Las, Tarnowo Podgórne można zdecydować się na opcję szklanych butelek. Wystarczy w uwagach do zamówienia wpisać ZERO WASTE. Butelki są zwrotne i będą odbierane we wspólnie uzgodnionym terminie z klientem. Oferta dotyczy wszystkich soków w ofercie naszego sklepu.

Masz dodatkowe pytania? Chętnie pomożemy rozwiać Twoje wątpliwości! Napisz do nas na kontakt@nutrinea.pl